Територія підключення INTELEKT збільшується!

Територія підключення INTELEKT збільшується!
Відтепер FiberNET та Intelekt стають партнерами та , відповідно, населені пункти: Кути, Старі Кути, Тюдів, Малий Рожин в Косівському районі Івано-Франківської області об’єднані з мережею INTELEKT. Шановні абоненти, вищевказане злиття відбулось з метою покращення та здешевшенням надання послуг на належному рівні.
З радістю повідомляємо Вас, що з 01.03.18 вартість Вашої абонплати за 100 мбіт/с зменшується та буде становити 150 грн. а також до даного тарифного плану даруємо послугу цифрового телебачення з понад 200 телеканалів та додатковими функціями інтерактивного телебачення.
Крім цього, Ви можете скористатись акціями: при оплаті на 6 міс. даруємо 15% знижки, при оплаті на 1 рік – 25% , на 2 роки – 35 % відповідно. Якщо Ваш друг по Вашій рекомендації підключиться до нашої мережі Ви отримаєте цілий місяць безкоштовного інтернету
Умови підключення для Ваших населених пунктів стають більш, ніж вигідні – підключення 300 грн. та 6 місяців інтернету у подарунок!
Оплачувати стає ще зручніше – від тепер можна оплатити за послуги в будь якому платіжному терміналі, які є в с. Тюдів, с. Кути та с. Старі Кути, для цього потрібно вам знати тільки свій логін.
Нагадуємо, що для абонентів INTELEKT діє цілодобова підтримка за номером 099 7043200 та 097 7043200.
Дякуємо, що Ви з нами!

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так