Шановні Абоненти! Можливий вплив грози.

116

Нагадуємо Вам, що необхідно враховувати можливий вплив грози (атмосферної електрики) на працездатність Вашого обладнання, підключеного до електромереж та мереж зв’язку. Під час грози в результаті впливу блискавки комп’ютери, телевізори та побутові прилади можуть вийти з ладу. При цьому, як правило, такі прилади не підлягають гарантійному ремонту. Блискавка чинить вплив, як на працездатність мережевого обладнання провайдера, так і на абонентські пристрої, підключені до цієї мережі. Небезпечні для електронних пристроїв напруги при розрядах блискавок здатні вивести з ладу велику частину пристроїв підключених до мережі 220V та мереж зв’язку.

Основними правилами користування побутовими та комп’ютерними приладами під час грози є такі:

• Не працювати та не залишати увімкненими прилади та комп’ютери при наближенні грози, а тим більше під час грози.
• Вимикати всі прилади, що працюють від мережі 220 V, з розеток, особливо, коли залишаєте приміщення без нагляду.
• Від’єднувати мережевий кабель від мережевої карти комп’ютера або інших мережевих пристроїв (роутери, ноутбуки, телевізори, монітори та ін.).
• Вмикати всі прилади лише після того, як гроза повністю закінчиться.

Керуючись такими простими заходами безпеки, Ви зможете уникнути виходу пристроїв з ладу, а також відсутності Інтернету, адже роутер, який згорить через порушення правил експлуатації користувачем – може спричинити до виходу з ладу основного обладнання, до якого підключені і інші Абоненти будинку.
Також звертаємо Вашу увагу, що заземлення – це зона відповідальності забудовника, електромонтажної бригади, яка здійснює підключення до електромереж та розводку проводів до точок підключення. Якщо будинок зданий в експлуацію давно – зверніться до свого КЖРЕПу, ОСББ та ін. для встановлення заземлення.
Нагадуємо, що користувач самостійно несе відповідальність за стан, експлуатацію та збереження свого обладнання, в тому числі у разі його пошкодження від розрядів блискавки та статичних наведень.
Ми закликаємо Вас дотримуватися правил безпеки під час грози і тоді Вашому обладнанню нічого не загрожуватиме!

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так
Замовити дзвінок
+
Надіслати