!!! ПРОДОВЖЕНО АКЦІЮ «3 місяці в подарунок» та «3 місяці + роутер в подарунок» !!!

!!! ПРОДОВЖЕНО АКЦІЮ «3 місяці в подарунок» та «3 місяці + роутер в подарунок» !!!
Скористайтесь супер пропозицією від “Інтелект”!!! Отримайте цілих 3 місяці Інтернету в ПОДАРУНОК* або 3 місяці Інтернету + роутер в ПОДАРУНОК*!!!!!
Умови проведення акції «3 місяці в подарунок» та «3 місяці + роутер в подарунок».
Термін дії акції – 01 серпня 2017 року до 31 грудня 2017 року включно. Територія проведення – м. Чернівці.
Пропозиція дійсна для нових Абонентів ТОВ «Інтелект груп» за умови внесення авансом абонентної плати за 3 місяці або 6 місяців.
Пропозиція дійсна лише для Абонентів-фізичних осіб, «Домашнього» типу користування, квартирного типу підключення. Акція не розповсюджується на: тарифні плани «Офіс+» та «Корпоративний», юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, для використання в комерційних цілях, для користування в офісних/виробничих/нежитлових приміщеннях.
Зарахування акційних місяців користування відбувається після використання коштів, внесених Абонентом для участі в даній акції.
Пропозиція дійсна за умови технічної можливості ТОВ «Інтелект груп» надавати, а Абоненту – приймати швидкість до 100 Мбіт/сек.

Умови пропозиції для нових Абонентів:
За умови внесення абонплати авансом на 3 місяці на тарифний план «100 Мбіт» – 3 місяці Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/сек. в подарунок.
За умови внесення абонплати авансом на 6 місяців на тарифний план «100 Мбіт» – 3 місяці Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/сек. в подарунок + роутер в подарунок.
Підключення за технологією «вита пара» – безкоштовно (для мешканців багатоповерхівок від 5-ти поверхів). Вартість підключення за технологією «ВОЛЗ» або «GPON» складає 1400 грн. (незалежно від вартості затратних матеріалів та метражу, але не більше, ніж 250 метрів).
В разі дострокового припинення користування послугами, кошти внесені для участі в акції – не повертаються. Кошти, нараховані Оператором як акційні, а також акційний роутер, який надається в подарунок – не підлягають жодним операціям. В разі участі в даній акційній пропозиції – можливість участі в інших акційних пропозиціях або програмах лояльності ТОВ «Інтелект груп» є недоступною.
Оператор залишає за собою право на власний розсуд розглядати варіанти, які не описані в даних Умовах.
Роутер в подарунок надається за умови його придбання за 0,01 грн. з ПДВ. В якості подарунку надається роутер Netis 2419 або Netis 2419 R.

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так