“ІНТЕЛЕКТ” – чудова пропозиція для мешканців р-ну Гравітон

Акційна пропозиція “Підключення на оптику + 3 місяці Інтернету + роутер в подарунок»

Умови акційної пропозиції «3 місяці + роутер в подарунок»:
Акційна пропозиція передбачає надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією PON (оптичне волокно) та цифрового телебачення за технологією ОТТ для Абонентів м. Чернівці, району «Гравітон». Пропозиція дійсна для нових Абонентів ТОВ «Інтелект груп» за умови внесення авансом абонентної плати за 3 місяці згідно Тарифного Плану для багатоповерхівок на швидкості від 100 Мбіт/сек. і вище.
За умови нового підключення та внесення Абонентом авансом коштів на особовий рахунок Абонента ТОВ «Інтелект груп» на 3 місяці згідно тарифних планів від 100 Мбіт/сек. отримує безкоштовне підключення, а також, в якості подарунку, 3 (три) місяці безкоштовного користування послугами Інтернет та телебачення. Перші 5 (п’ять) Абонентів, які оформлять заявку на підключення крім 3 (трьох) місяців безкоштовного користування послугою отримують також роутер в подарунок.
Пропозиція дійсна лише для Абонентів-фізичних осіб, «Домашнього» типу користування, квартирного типу підключення. Акція не розповсюджується на: тарифні плани «Офіс+» та «Корпоративний», юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, для використання в комерційних цілях, для користування в офісних/виробничих/нежитлових приміщеннях.
Зарахування акційних місяців користування відбувається після використання коштів, внесених Абонентом для участі в даній акції.

Умови користування обладнанням:
Обладнання, яке встановлюється в приміщенні Абонента (ONU) є власністю ТОВ «Інтелект груп». Після підписання Договору відповідального зберігання Абонент автоматично несе повну та беззаперечну матеріальну відповідальність за збереження та цілісність обладнання під час його експлуатації. В разі пошкодження чи втрати обладнання Абонент зобов’язується компенсувати вартість ONU, яка вираховується на день виявлення пошкодження. В разі припинення користування послугами Абонент зобов’язується власними силами повернути обладнання в контакт-центр ТОВ «Інтелект груп» за адресою: м. Чернівці, проспект Незалежності, 131, оф. 316 (ТЦ «Проспект», 3 поверх).

Після етапу нарахування 3 (трьох) місяців Інтернету в подарунок Абонент не має права змінювати свій Тарифний План на Тарифний План з меншою абонплатою протягом 6 (шести) місяців.
В разі дострокового припинення користування послугами, кошти внесені для участі в акції – не повертаються. Кошти, нараховані Оператором як акційні – не підлягають жодним операціям. В разі участі в інших акційних пропозиціях або програмах лояльності ТОВ «Інтелект груп» – дана пропозиція є недоступною. Оператор залишає за собою право на власний розсуд розглядати варіанти, які не описані в даних Умовах.

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так
Замовити дзвінок
+
Надіслати