Ваш Інтернет має працювати зі швидкістю світла!

Ще кілька десятиріч тому людина тільки мріяла про можливість миттєвого отримання інформації. А сьогодні, завдяки всесвітній мережі, ці вже реальність. Мільярди людей у світі щоденно користуються нею, інколи навіть просто не уявляючи без цього свого життя.

Для чого потрібен Інтернет? Відповідей на це запитання безліч. Насамперед – це безмежне джерело інформації та можливість в режимі реального часу співпрацювати з партнерами по усьому світу, а також це розваги і просто спілкування.

Проте, всім відомо, що інколи в роботі мережі бувають складнощі. Приміром, швидкість може бути занадто повільною, трапляються й перебої зв’язку. Найчастіше в цьому винен Інтернет-провайдер — тобто компанія, яка надає послугу з підключення. Кілька років тому для Інтернет-зв’язку використовувалася так звана вита пара. Це спеціальний тип дроту, через який і проходить інформація. Але нажаль, він має деякі недоліки. А саме:

  • Його використання можливе лише на обмежених ділянках. Тобто, найбільш раціональним є з’єднання ним близько розташованих будівель. Якщо ж його використовувати на відстані понад 150 м., це негативно позначиться на швидкості Інтернету.
  • Вита пара сприйнятлива до впливу електромагнітного поля. Якщо, наприклад, поруч прокладені струменеві дроти – якість та швидкість Інтернет-сполучення відповідно зменшуються.
  • Такий дріт може бути пошкоджений гризунами. Миші та пацюки з легкістю можуть його пошкодити, і роблять це постійно.
  • Швидкість передачі даних обмежена.

Усі ці недоліки роблять використання витої пари недоцільним.

Інтернет провайдер Intelekt для створення мережі використовує ВОЛЗ — волоконно-оптичну лінію зв’язку. У порівнянні вона має суттєві переваги:

  • Якісніший зв’язок, на який не впливає навколишнє середовище. Оптоволокно витримує значні коливання температури, йому не страшна волога.
  • На скловолокно не впливає близьке знаходження ліній електропередач.
  • Скляна основа не є привабливою для гризунів.
  • Використання оптоволокна унеможливлює несанкціоноване підключення до мережі.
  • Довжина однієї ліній може перевищувати 10 км., і це не знижує якість та швидкість сполучення.

Наразі Інтернет-провайдер Інтелект, як і більшість провайдерів у Чернівцях, використовує в своїй роботі саме оптоволокно. Це надійний тип з’єднання, який дає змогу гарантувати клієнтам стабільне Інтернет-сполучення. Ні погана погода, ні близькість лінії електропередач не зможуть завадити цьому.

Щоб підключити Інтернет у Чернівцях, вам достатньо просто зателефонувати до нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці зможуть дати вичерпні відповіді на ваші запитання. Підключення відбувається досить швидко. Тобто, вже через невеликий проміжок часу, що сплине після вашого звернення до нас, ви зможете насолоджуватися швидкіснім Інтернетом від “Інтелект”.