ЗАРОБЛЯЙ З INTELEKT!

ЗАПРОШУЙТЕ ДРУЗІВ – ТА ОТРИМАЙТЕ КОЖЕН ПО 500 ГРИВЕНЬ!

Кількість запрошень необмежена!💙💛

Як отримати? Дуже просто:

Заходимо в Telegram і запускаємо бот @intelekt_client_bot. У головному меню натискаємо кнопку “Підключи друга” потім “Надіслати запрошення” та вводимо номер телефону товариша.

Або залишити заявку на підключення друга за тел.: (095) 769-19-18. У заявці вкажіть акцію «Приведи друга» та свій логін.

Після отримання смс запрошення Ваш приятель повинен перейти за посиланням в Intelekt Бот, або зісканувати QR-код запрошення з вашого телефону. Далі в Intelekt Бот натиснути  “Розпочати”  та Надіслати свій номер телефону”

Кошти будуть зараховані після підключення друга до Intelekt. Ви зможете отримати їх або на особовий рахунок для користування послугами Intelekt, або ж замовити готівкою через Intelekt бот, а кошти товариша будуть зараховані на його бонусний рахунок.

Щоб замовити готівку, у головному меню оберіть: “Підключи друга”, натисніть кнопку “Зняти кошти” та введіть суму кратну – 500 грн.

Важливо!

  • Бонусні кошти за приведенного друга можна отримати на особовий рахунок для користуванням послуг або замовити готівкою через @intelekt_client_bot.
  • Замовити бонусні кошти готівкою можна в сумі не менше ніж 500 грн. і не більше ніж сума нарахованого бонусу по акції “Приведи друга”.
  • 500 бонусних гривень запрошений друг може отримати тільки, якщо заявка на підключення була подана через @intelekt_client_bot.
  • Запрошений друг може використати бонусні 500 грн. лише для оплати послуг Інтелект. Після підключення він зможе долучитись до акції “Приведи друга” та замовляти бонусні кошти готівкою за кожного приведеного ним друга.

  • Акція дійсна для абонентів, які підключені до мережі Інтелект.
  • Якщо Ваш друг вже підключений до мережі Інтелект або його вже підключали по цій акції, то Ви не зможете отримати за нього бонус.
  • Потенційним абонентом, не може бути особа яку запрошують за адресою де надаються, або раніше надавалися послуги інтернет від Інтелект.