АКЦІЯ “ДАРОМ ДАМ” ПРОДОВЖЕНО НА КВІТЕНЬ!!!

Ми продовжуємо акцію, яка вже полюбилась багатьом!!! Тож, на численні прохання, компанія “Інтелект груп” продовжує акцію “ДАРОМ ДАМ” на Квітень!!! Залишайте заявки, підключайтесь та користуйтесь весь 2017 рік якісним та стабільним Інтернетом та цифровим телебаченням!!!

Умови проведення Акції “ДАРОМ ДАМ”:
Акція «Акцію продовжено!!! ДАРОМ ДАМ» діє з 01.01.2017 року до 30.04.2017 року включно.
Акційна пропозиція передбачає безкоштовне надання послуги доступу до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/сек. та цифрового телебачення за технологією ОТТ до 31.12.2017 року для Абонентів м. Чернівці за умови нового підключення та внесення Абонентом коштів на особовий рахунок Абонента ТОВ «Інтелект груп» наступним чином:
Мешканці 5-ти та 9-ти поверхових багатоквартирних житлових будинків – підключення витою парою – 400 грн.
Мешканці приватного сектору та Абоненти, які мають можливість підключення лише оптичним волокном – 1400 грн.
Послуги надаються при умові технічної можливості підключення.
Акція дійсна лише для нових Абонентів ТОВ «Інтелект груп» за адресою, де раніше не було користувачів послугами ТОВ «Інтелект груп».
Акція дійсна лише для Абонентів-фізичних осіб, «Домашнього» типу користування, квартирного типу підключення.
Акція не розповсюджується на: юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, для використання в комерційних цілях, для користування в офісних/виробничих/нежитлових приміщеннях.
ТОВ «Інтелект груп» залишає за собою право вносити зміни в перелік телеканалів.
ТОВ «Інтелект груп» залишає за собою право надавати послуги згідно стандартних тарифних планів без надання Акційної пропозиції у разі надання потенційним Абонентом недостовірної інформації стосовно правильності вказаної адреси, відповідного типу підключення та користування.
В разі завчасного припинення користування послугами, кошти сплачені Абонентом в якості вартості підключення та участі в акції – не повертаються.

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так
Замовити дзвінок
+
Надіслати