АКЦІЯ “- 50%” для Абонентів с. Колінківці

Акція для Абонентів с. Колінківці Хотинського р-ну
Акція від «Інтелект» для с. Колінківці! Сплачуйте за 3 місяці та отримайте ще 3 в подарунок. Акція діє для діючих та нових Абонентів. Для нових Абонентів підключення безкоштовно!

Пропозиція дійсна для нових та діючих Абонентів ТОВ «Інтелект» с. Колінківці Хотинського району за умови внесення авансом абонентної плати за 3 місяці згідно тарифного плану на швидкості 100 Мбіт/сек.
Пропозиція дійсна лише для Абонентів-фізичних осіб, «Домашнього» типу користування, квартирного типу підключення. Акція не розповсюджується на: тарифні плани «Офіс+» та «Корпоративний», юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, для використання в комерційних цілях, для користування в офісних/виробничих/нежитлових приміщеннях.
Зарахування акційних місяців користування відбувається після використання коштів, внесених Абонентом для участі в даній акції.

Умови пропозиції для нових Абонентів:

За умови внесення абонплати авансом на 3 місяці на тарифний план «100 Мбіт» – 3 місяці Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/сек. в подарунок + безкоштовне підключення.

Умови пропозиції для діючих Абонентів:

Пропозиція дійсна для діючих Абонентів ТОВ «Інтелект груп» с. Колінківці Хотинського району, які користуються тарифним планом 100 Мбіт/сек.

Після етапу нарахування трьох місяців Інтернету в подарунок Абонент (новий або діючий) не має права змінювати свій Тарифний План на Тарифний План з меншою абонплатою протягом шести місяців.
В разі дострокового припинення користування послугами, кошти внесені для участі в акції – не повертаються. Кошти, нараховані Оператором як акційні – не підлягають жодним операціям. В разі участі в інших акційних пропозиціях або програмах лояльності ТОВ «Інтелект груп» – дана пропозиція є недоступною. Оператор залишає за собою право на власний розсуд розглядати варіанти, які не описані в даних Умовах.

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так
Замовити дзвінок
+
Надіслати