Акція ”3 місяці в подарунок”

 

slide23_1 (1)

 

Підключай Інтернет або збільшуй свій тариф на 100 Мбіт та отримай 3 місяці Інтернету в подарунок.

Пропозиція дійсна для нових та діючих Абонентів ТОВ «Інтелект» за умови внесення авансом абонентної плати за 4 місяці.

Пропозиція дійсна лише для Абонентів-фізичних осіб, «Домашнього» типу користування, квартирного типу підключення. Акція не розповсюджується на: тарифні плани «Офіс+» та «Корпоративний», юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, для використання в комерційних цілях, для користування в офісних/виробничих/нежитлових приміщеннях.

Зарахування акційних місяців користування відбувається після використання коштів, внесених Абонентом для участі в даній акції.

Пропозиція дійсна за умови технічної можливості ТОВ «Інтелект груп» надавати, а Абоненту – приймати швидкість до 100 Мбіт/сек.

Умови пропозиції для нових Абонентів:

За умови внесення абонплати авансом на 4 місяці на тарифний план «100 Мбіт» – 3 місяці Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/сек. в подарунок + безкоштовне підключення за технологією «вита пара» (для мешканців багатоповерхівок від 5-ти поверхів)

За умови внесення авансом абонплати на 4 місяці на тарифний план «100 Мбіт» – вартість підключення за технологією «ВОЛЗ» або «GPON» складає 1400 грн. (незалежно від вартості затратних матеріалів та метражу, але не більше, ніж 250 метрів).

Умови пропозиції для діючих Абонентів:

Пропозиція дійсна для діючих Абонентів ТОВ «Інтелект груп», які користуються Тарифними Планами меншими, за 100 Мбіт/сек.

Для участі в акційній пропозиції Абонент, звернувшись до підтримки Абонентів «Інтелект», або в офіс «Інтелект» змінює свій Тарифний План на Тарифний план 100 Мбіт з наступного місяця та вносить авансом абонплату на 4 місяці згідно вартості Тарифного Плану для свого населеного пункту.

Після етапу нарахування трьох місяців Інтернету в подарунок Абонент (новий або діючий) не має права змінювати свій Тарифний План на Тарифний План з меншою абонплатою протягом шести місяців.

В разі дострокового припинення користування послугами, кошти внесені для участі в акції – не повертаються. Кошти, нараховані Оператором як акційні – не підлягають жодним операціям. В разі участі в інших акційних пропозиціях або програмах лояльності ТОВ «Інтелект груп» – дана пропозиція є недоступною. Абоненти, які до моменту публікації даної пропозиції, користувались Тарифними планами 100 Мбіт та більшими за 100 Мбіт – не підлягають участі в даній Акції, навіть за умови зменшення свого Тарифного Плану до 100 Мбіт. Абоненти, які на момент публікації користуються Тарифним Планом 100 Мбіт можуть прийняти участь в даній Акції лише за умови збільшення свого Тарифного плану. Оператор залишає за собою право на власний розсуд розглядати варіанти, які не описані в даних Умовах.

Пропозиція дійсна для населених пунктів:

Для нових та діючих Абонентів – м. Чернівці

Для діючих Абонентів – с. Перебиківці, с. Санківці, с. Рукшин, с. Орестівка, с. Пригородок, с. Колінківці, с. Грозинці, с. Бочківці, с. Шилівці, с. Малинці, с. Каплівка, с. Млинки, с. Поляна, с. Рухотин, с. Рашків, с. Зелена Липа, с. Гордівці, с. Ржавинці, с. Шубранець, с. Магала, с. Бояни, с. Топорівці, с. Буда,  с. Кам’яна, с. Михальча, с. Заволока, с. Дубове.

 

Online консультант

Бажаєте отримати консультацію?

Ні
Так